درباره مجتمع فنی ایران

 

به نام یزدان پاک

 

 مجتمع فنی ایران  با هدف پرداختن به توسعه ی اقتصادی و تامین پیش نیازها و ضرورت های سخت افزاری و نرم افزاری آن ، که به طور مبرم در صنعتی شدن منطقه و ارتقا و تصحیح علمی چرخه ی تولید تعریف شده بود ، پایه گذاری شد.


برنامه ی کلان و راهبردی  مجتمع فنی ایران  ، از ابتدای تاسیس منطبق بر منطق بنیادی و اصولی دست یابی به اندازه های اساسی و قواره های ملی و بین المللی آموزش و پژوهش شکل بسته است و بر همین مبنا ، مجموعه همکاران در مجتمع  کوشیده اند کلیه ی آموزه های دانش پژوهی و آموزشی را هم سو با شرایط به سمت نزدیکی به دانشگاه های معتبر پیش برند.


در فرایند رشد و بالندگی مجتمع فنی ایران ، آرمان ما بر این باور تمرکز یافته است که دانشجویان شایسته و هوشمند با بهره گیری از امکانات متناسب ، پتانسیل های خود را به فعلیت نزدیک کنند.


جهان امروز شتابان به سمت و سوی صنعت دیجیتال حرکت می کند و دورنمای آینده کلیه فعالیت های علمی بشرپیمودن این مسیر را از هم اکنون می نمایاند.  سیاست راهبردی دیگری که مجتمع  در نظر دارد و حرکت آتی خود را با پیشبرد بر محور آن در نظر دارد ، گسترش رشته های آموزشی ، ارتباط و تعامل با موسسه های معتبر دنیا و جذب دانشجویان است. این استراتژی به موفقیت مجتمع در زمینه دست یابی به استانداردهای آموزشی و پژوهشی و شاخص های موسسه های ممتاز  و تضمین جهش های علمی مجتمع  در افق های نزدیک آینده منجر خواهد شد.


معتقدیم ترسیم چشم انداز واقع گرایانه برای مجتمع فنی ایران  که در انحصار اندیشه و توانمندی های ما باشد برآیند کاری ما را به ارزنده ترین شکل ممکن نشان خواهد داد.


نیک می دانیم ماندگاری انسان در گستره ی حافظه ی جهان ،تنها محصول تحقق فلسفه آفرینش ، دگرگونه زیستن از آن سان که در آیین الاهی اسلام بدان رهنمون شده ، است. با عنایت بر این منظر راه های سنگلاخ را برای رسیدن به مسیر های هموار توسعه علمی می پیماییم ودر این گذر به استعانت از درگاه ایزد پاک قناعت کردیم.

 

 

کلیه حقوق مطالب و عکس های سایت متعلق به مجتمع فنی ایران می باشد.

طراح و برنامه نويس : شرکت آيتيسا